CZ SK

Pákový citrusovač REMIDA GROUP s.r.l. Remida SP-A nerez/Al leštěný

Pákový citrusovač REMIDA GROUP s.r.l. Remida SP-A nerez/Al leštěný

Pákový citrusovač

  • Cena: 9900 Kč
  • Cena: 11979 Kč s DPH

Výrobce: Remida

Remida Automatic je profesionální citrusovač vhodný nejen do restaurace či baru, ale i do každé domácnosti. Tento nádherný přístroj prvotřídní kvality, od předního italského výrobce - společnost REMIDA, je vyroben z leštěného chromu v kombinaci s nerezovým povrchem. Silný a tichý motor citrusovače Remida pohání kovový kužel, který tvoří jeden celek se separačním sítem a zaručuje vynikající výtěžnost díky kombinaci tlaku a odstředivé síly.

Při odšťavňování nemusíte přitlačovat citrusy ručně, ale pomocí chromového ramene, takže práce s přístrojem je naprosto bezpečná.
Přítlačné víko reguluje pružinou přítlak pomerančů s různě silnou kůrou. Díky tomuto zdánlivému detailu se efektivně a beze zbytků odšťavní plody všech velikostí. Kovový trn na vrcholu kuželu usnadňuje umístění poloviny pomeranče a sklopení víka uvede přístroj automaticky do chodu.
Omezení kontaktu pomeranče s rukou je výhodou pro méně zkušenou a začínající obsluhu a minimalizuje riziko poranění při styku s rotujícím kuželem.

Na rozdíl o některých podobných modelů má Remida Automatic vylepšený přítlačný kužel s děrovými výstupky, které brání prokluzování poloviny pomeranče ve víku při odšťavňování.

Za skvělou cenu získáte profesionální přístroj, který Vám bude spolehlivě připravovat litr za litrem čerstvé pomerančové šťávy excelentní kvality.

V nabídce také Remida SP-A Hammered v kombinaci chromu s kovaným povrchem.

Technické parametry:

Remida SP-A nerez

 

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info