CZ SK

Pákový citrusovač Cunill Acid One stříbrný

Pákový citrusovač Cunill Acid One stříbrný

Pákový citrusovač

  • Cena: 9390 Kč
  • Cena: 11362 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Cunill

Profesionální pákový citrusovač od renomovaného španělského výrobce - firmy Cunill. Estetika a design je ve firmě Cunill velmi důležitou součástí a proto jejich výrobky patří mezi designové šperky. Ne jinak je tomu i u modelu Acid One. Designérům se podařilo, aby přístroj působil mohutně a elegantně zároveň, díky čemuž se může stát ozdobou každého baru.

Přístroj je určen pro lisování půlených citrusových plodů. Princip lisování je pomocí páky, která přitlačí plody k rotačnímu kuželu. Maximální doba kontinuálního odšťavňování je 30 minut. Citrusovač je vybaven tepelnou pojistkou, která v případě přehřátí motoru přístroj vypne. Samozřejmostí je snadná obsluha s jednoduchým ovládáním a velmi snadné čištění. Výhodou je, že při samotném odťavňování nedochází ke kontaktu obsluhy s lisovaným plodem.

Model Acid One je vybaven automatickým startem, čili samočinným spínacím mechanismem, který spustí přístroj v okamžiku sklopení výka a přitlačení citrusu na odšťavňovací kužel. Rotační kužel s odstředivým separačním sítkem tvoří jeden celek, jako u většiny pákových citrusovačů, a je vyroben z kvalitní nerezové oceli, stejně tak odnímatelná lisovací hlava.

Model je k dispozici ve dvou dalších barevných provedeních:

Technické parametry:

awfd

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Petra Fučíková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info