CZ SK

Citrusovač Catler CP 8010

Citrusovač Catler CP 8010

Pákový citrusovač

  • Cena: 6025 Kč
  • Cena: 7290 Kč s DPH

Dostupnost: Výroba ukončena

Výrobce: Catler

Catler CP 8010 je profesionální citrusovač, který je vhodný především pro domácnosti. Tento nádherný přístroj je vyroben z leštěné ušlechtilé nerezy. Kromě krásného designu jistě oceníte jednoduchou obsluhu a velice tichý chod.

Catler CP 8010 je precizně provedený, elegantní a výborně konstrukčně řešený přístroj. Je schopen zpracovávat všechny druhu citrusových plodů. Na rozdíl od plně profesionálních pákových citrusovačů není vybaven tak silným motorem a proto je chráněn pojistkou proti přetížení, která v případě přehřátí motor citrusovače vypne. Rotační kužel velmi chytře vymyšleného tvaru naprosto perfektně vylisuje citrusové plody jakékoliv velikosti.

Odšťavňování je natolik účinné, že z citrusových plodů zůstávají jen kvalitně "vystrouhané" slupky. Odšťavňování neřídí přímo ruka obsluhy, ale rozkrojený citrusový plod se na rotačním kuželu lisuje pomocí přítlačného ramene. Rameno je vlastně nejlepším prvkem tohoto citrusovače.

Díky patentovanému sklopnému mechanismu tlačí rozkrojený plod skutečně kolmo na kužel, zároveň funguje jako spínač motoru. Přistroj je vybaven dvěmi separačními síty (podélné otvory a děrované),které oddělují vlákninu od šťávy.

Tento přístroj je také vybaven velmi praktickým uzamykatelným zobáčkem výtokového otvoru, který zamezí odkapávání džusu na pracovní plochu. Čištění se velmi snadno řeší pouhým opláchnutím dílů pod tekoucí vodou. Díky nádhernému designu a tichému chodu motoru se Catler CP 8010 brzy stane nejoblíbenějším přístrojem ve vaší kuchyni. Catler je luxusní značka, která přichází nově na český trh a navazuje na výrobkovou řadu značky Breville. Jedná se o vysoce profesionální produkty, nabízející svým zákazníkům nejvyšší kvalitu, uživatelský komfort a velmi elegantní vzhled.

Technické parametry:

  • Velikost 180x210x435
  • Automatický start ano
  • Váha 8 kg
  • Výkon 110 W
  • Konstrukce celokovová včetně rotačního kuželu
  • Způsob odšťavňování rotační kužel s přítlačnou pákou
  • Barva stříbrná

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info