CZ SK

Odstředivý odšťavňovač L´Equip XL - bílý

Odstředivý odšťavňovač L´Equip XL - bílý

Odstředivý odšťavňovač

  • Cena: 3966 Kč
  • Cena: 4799 Kč s DPH

Výrobce: LÉquip

Producent L´equip patří k ekologicky orientovaným výrobcům a je partnerem asociace Arbor Day. Za každý zakoupený výrobek L´equip je vysazen strom v rámci programu zalesnění pro budoucnost.

Odšťavňovač L´equip XL má spoustu výhod, které při každodenním používání jistě oceníte. Jako např. extra velký kruhový vstupní otvor, který pojme celé jablko.Výkonný a odolný univerzální motor s výkonem 350 watů.

Vysoce kvalitní díly z tvrzeného plastu a nerezové oceli, ktaré jsou vhodné pro umývání v myčce.

Nadstandardní výtěžnost šťávy, která potěší každou, nejen šetrnou hospodyňku.Velmi nadstandartní 6-ti letá záruka, která vám dává jistotu, že jste své peníze investovali zprávným způsobem.

Odšťavňovač L´equip XL je nejnovějším odstředivým odšťavňovačem z dílny této americké společnosti zaměřené na špičkové přístroje pro zdraví.

Velký vstupní otvor pro vkládání celých plodů a výkonný univerzální motor dělají z tohoto odšťavňovače jedno z nejefektivnějších zařízení ve své kategorii.

Patentovaný systém kontinuálního odstraňování vlákniny odstraňuje problémy s hromaděním vlákniny, které trápí jiné značky odšťavňovačů, a umožní vám připravit velké množství čerstvé šťávy pro celou rodiny bez přestávek nutných pro průběžné čištění. Starostliví rodiče ocení, jak snadno získají své děti pro pravidelný příjem nejcennějších živin prostřednictvím pití lahodných čerstvých šťáv právě z odšťavňovače L´equip XL.

Sílu, rychlost a jednoduchost použití odšťavňovače L´equip XL ocení opravdu každý, kdo očekává maximální přínos pro zdraví s minimálním vynaložením úsilí. Sestavení přístroje i samotné odšťavňování je rychlé a intuitivní. Nejdůležitějším rysem je však zcela bezproblémová očista dílů odšťavňovače, které se dají mýt v myčce. Příprava každodenní dávky čerstvého fresh juice nikdy nebyla snadnější! V odšťavňovači L´equip XL se v průběhu celého procesu šťáva nedostává do styku s plastem ale pouze s maximálně hygienickou nerezovou ocelí. 

Záruka je standartně 2 roky.

Se stejně čistým a svěžím designem, který již u předchozích modelů získal pro výrobky L´equip nejedno ocenění přivádí model XL styl a funkčnost k dokonalé harmonii ve vaší kuchyni.
Dopřejte si něco pro své zdraví a přispějte k ochraně přírody - zvolte si L´equip XL.

Technické parametry:
• Velikost: 310 x 197 x 385 mm
• Váha: 3,95 kg
• Výkon: 350 W
• Otáčky/min.: 11 000 ot/min
• Konstrukce: plastová základna a komponenty, nerezové sítko
• Způsob odšťavňování: odstředivý
• Kontinuální odšťavňování: ano
• Barva: bílá, šedáčerná
• Záruka: 2 roky

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info