CZ SK

Ruční odšťavňovač Koju Juicer

Ruční odšťavňovač Koju Juicer

ruční odšťavňovač

  • Cena: 1479 Kč
  • Cena: 1790 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz

Malý a praktický ruční odšťavňovač

Koju Juicer

se skládá z více dílů, sestavení je však otázkou několika desítek vteřin a totéž pochopitelně platí i o jeho rozložení.

Odšťavňování probíhá na principu otočného šneku a klasického integrovaného síta, jako je tomu například u L´Equipu Omni. Otáčením hřídele pomalu a šetrně lisuje suroviny, ze kterých se tak získá opravdu maximum. Takto připravené zelené šťávy jsou všeobecně považované za nejhodnotnější, díky vysokému obsahu minerálů. ale filtruje šťávu sítkem na sběrné nádobce, se tento ruční odšťavňovač čistí zřejmě nejrychleji a nejsnadněji ze všech podobných zařízení. Stačí opláchnout tekoucí vodou a nechat usušit.

V přední části je možné maticí regulovat přítlak vlákniny dle použité suroviny. Pomalé lisování je současně velmi šetrné ke kvalitě fresh juice a neničí vitamíny rychlou oxidací a zahříváním. Dalším neobvyklým rysem je způsob uchycení odšťavňovače k podložce pomocí přísavného systému „Power Locking Base", který přístroji zaručuje absolutní stabilitu. Stačí jen pootočit upevňovacím kolíkem a Koju Juicer snadno přichytíte k vaší kuchyňské lince nebo můžete použít připevňovací svorku na hranu stolu.

Odšťavňovač Koju Juicer vylisuje, při správném postupu a kombinaci, šťávu téměř ze všech druhů ovoce a zeleniny v malém množství. Díky své konstrukci je primárně určen pro odšťavňování listové zeleniny, obilných trav, bylin a klíčků. Přístroj není ideální pro lisování měkkých jablek, hrušek, meruněk nebo podobných plodů, které při odšťavňování tvoří pyré nebo hustou šťávu s vysokým obsahem vlákniny. Díky "ručnímu pohonu" se dá odšťavňovač použít i na cestách bez elektřiny.
Pokud chcete vyzkoušet výhody odšťavňování, ale nechcete zpočátku investovat do dražšího přístroje, je odšťavňovač Koju Juicer ideální volba. Za velmi dobrou cenu získáte pomocníka, který vás nadchne a prospěje zdraví celé rodiny.

VHODNÝ NA:
listová zelenina, obilné trávy, byliny...

NEVHODNÝ NA:
kořenová zelenina, jablka, hrušky...

Parametry produktu

Rozměry:35 x 25 x 19 cm

Hmotnost: 1 kg

Barva: bílá / zelená 

Způsob odšťavňování: jednohřídelový ruční lis 

Záruka:2 roky

NÁŠ TIP:
Úleva pro klouby
Další směs ulevující od bolesti, zejména namáhaných kloubů.

Přísady:
2 póry, 2 mrkve, snítka petrželky

Postup:
Z póru a mrkví odřízněte oba konce. Odšťavněte pór, mrkve a nakonec petrželku. Šťávy smíchejte ve sklenici a ozdobte snítkou petrželky.

Zelené nápoje

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info