CZ SK

Sladký mix

Sladký mix

Složení: kávová tyčinka, oříšková čokoláda, datlová kulička

  • Cena: 105 Kč
  • Cena: 121 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

  • Kávová tyčinka: kešu, datle, slunečnice, palmový tuk, kakaový prášek, kávová zrna, med, maca vanilla
  • Oříšková čokoládka: mandle, lískové ořechy, datle, slunečnice, kakaové máslo, kakaový prášek, hrozinky, goji
  • Datlová kulička: datle, fíky, lískové ořechy

Základem kávové tyčinky jsou kešu oříšky smíchané s datlemi, pravým kakaovým máslem, kakaovým práškem a kávovými zrny, které tyčince dodávají skutečně gurmánskou chuť. Dále zde najdete slunečnicová semínka. Tyčinka je jemně oslazená medem a voňavou vanilkou. Vysoký obsah pravého kakaa v tyčince má velice pozitivní vliv na posílení nervového systému, a společně s kávovými zrny je tyčinka bohatým zdrojem přírodních antioxidantů.

Oříšková čokoládka se skládá z lahodných sekaných mandlí, lískových oříšků a slunečnicových semínek. Směs je smíchána s kakaovým máslem a kakaovým práškem, který obsahuje velké množství hořčíku a přírodních antioxidantů. V čokoládce také naleznete kousky slaďoučkých datlí, rozinek a plody goji, která svojí chutí připomíná sušené třešně. Goji neboli kunstovnice čínská má velice pozitivní vliv na imunitní systém, mozkovou činnost a podporuje krvetvorbu.

Datlové kuličky jsou příjemně sladké a šťavnaté. Skládají se z datlí, které jsou skvělým zdrojem energie při fyzických aktivitách a jsou bohatým zdrojem draslíku i přírodního železa. Konzumace datlí je také velice často doporučována pro duševně pracující a studenty. Kuličky dále obsahují sušené fíky, které upravují činnost střev a mají schopnost odplavovat usazené škodliviny z těla. V kuličkách také naleznete výtečné lískové oříšky, které jsou bohaté na vitamin B, mají stimulační vliv na mozkovou činnost, zlepšují paměť a jejich konzumace se doporučuje při oslabení organismu.

 

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info