CZ SK

Omniblend V – vysoce výkonný mixér

Omniblend V – vysoce výkonný mixér

Omniblend V je nejnovější, nejvyspělejší a vysoce výkonný mixér, který překonává technologické standardy kuchyňských mixérů v celosvětovém měřítku. Za podstatně nižší cenu, než byste pořídili profesionální mixér, si s Omniblend V mixérem můžete dovolit hodně muziky za rozumnou cenu.

 • Cena: 6900 Kč
 • Cena: 8349 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Omniblend V  a jeho přednosti .

Omniblend V přináší cenově dostupný stroj s jedinečnou kvalitou technologického zpracování. Omniblend V mixér rychle nahradí většinu Vašich současných kuchyňských spotřebičů a stane se hvězdou Vaší kuchyně a to zejména díky vysoce výkonnému motoru, nožům z bezkonkurenčně kvalitní nerez oceli, super odolnému džbánu a snadno použitelným ovládacím prvkům.

Omniblend

 • 3 roky záruka na motor / 2 roky na ostatní díly (1 rok na vše pro komerční využití)
 • Nože jsou vyrobené z japonské nerezové oceli
 • 2 l nádoba zkvalitního chemicky resistentního polykarbonátu (možnost zvolit si i 1,5 L ,která je vhodnější na nápoje a lze umístit pod protihlukový kryt blenderu)
 • V současné době je i třetí varianta -inovovaná 1,5L nádoba pro snadnější mixování menšího množství
 • Požitek zcelého neloupaného ovoce i zeleniny díky drcení slupky
 • Mixuje semena, drobné plody atd.
 • vyrobíte na něm smoothies, horké polévky, dětskou výživu a mnohem více
 • Umí pracovat jako kuchyňský robot, zmrzlinovač, mixér i drtič ledu
 • zabudovaná tepelná pojistka , při přehřátí se vypne

 

Precizní nerezové nože Omniblend V mixéru

nože

Omniblend Vmixér je vybaven unikátními noži vyrobenými z japonské nerez oceli. Na japonskou nerez ocel jsou kladeny maximální požadavky na kvalitu, vyšší než v kterékoli jiné zemi na světě.

Díky technologii takzvaných TUPÝCH NOŽŮ není nutné žádné broušení. Mixování probíhá pouze díky velkému výkonu motoru, který pohání lopatky nožů na více než 30000 otáček za minutu, aby se potraviny rozdrtily. Díky této jedinečné konstrukci bude úroveň práce Omniblend V mixéru na stále stejně vynikající úrovni i za mnoho, mnoho let používání.

Nože jsou navrženy tak, aby především rozbily buněčnou stěnu potravin. Tím se zvyšuje výživová hodnota jídla, které může lidské tělo snáze absorbovat a využít tak maximálního množství živin a enzymů. Omniblend V mixér má schopnost rozdrtit semena, slupky z ovoce a zeleniny atd., a tak ušetříte nejen čas při loupání, ale navíc vytěžíte maximum kvalitních živin, vlákniny a stopových prvků, které se nachází těsně pod slupkou, nebo přímo v ní. Příprava jídel v Omniblend V mixéruopravdu zdravá a snadná.

 

Silná a odolná 2 l nádoba (možno zvolit 1,5 L)

Nádoba má obsah 2 litry a je vyrobena z tepelně odolného a chemicky stálého polykarbonátu schváleného pro užití v potravinářském průmyslu. Džbán je teplotně stálý až do 120°C, což je daleko za hranicí teplot, které se dají s Omniblend V mixérem dosáhnout.

Materiál pro výrobu nádoby je schválen Evropskou komisí pro bezpečnost potravin i americkým FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv).

 

Omniblend V mixér je snadný na ovládání

Kontrolky Omniblend V mixéru
Pulse: Omniblend V mixér nabízí funkci "Pulse". Na rozdíl od jiných mixérů na trhu budete mít větší kontrolu nad konzistencí vyráběných potravin. Tato funkce umožňuje drtit led, nebo naopak hníst těsto lehce a důkladně. Tato funkce zajišťuje přesnost při každém použití!

Jednoduché ovládání rychlostí: nízká (low), střední (medium), vysoká (high). Mohlo by to snad být ještě jednodušší? Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme začínat mixování na nízkou rychlost, při níž se ingredience pěkně smíchají, pak přepnout na střední nebo vysokou rychlost pro důkladné rozmixování.

Snadno se čistí


Nenávidíte čištění kuchyňských spotřebičů? My také! To je důvod, proč jsme u mixéru Omniblend V zajistili jednoduché, rychlé a velmi snadné samočištění.Nejjednodušší způsob, jak rychle vyčistit Omniblend V mixér, je naplnit nádobu do poloviny teplou vodou, přidat kapku čistícího prostředku a zmáčknout a zapnout na 10 sekund na nejvyšší rychlost. Ani nestačíte mrknout a čištění mixeru je hotové!

 Ke stroji lze dokoupit protihlukový kryt za cenu 2790,- Kč

 

protihlukový kryt na blender

 

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info