CZ SK

Hurom HT 2. gen - Ivory

Hurom HT 2. gen - Ivory

SKLADEM AKCE

Nejnovější model roku 2017, Hurom Slow Juicer 2. generace s velkým otvorem. Patentovaný nízkorychlostní rotační motor 43 ot/min (technologie pomalého stlačení).Hurom jemně vytlačuje přísady bez vytváření třecího tepla. Tak jsou zachovány cenné živiny a přirozená chuť. Dvojitý šroubový lis umožňuje mnohem vyšší výtěžnost šťávy, maximální obsah živin a extrémně suchou výplň.

  • Cena: 9909 Kč
  • Cena: 11990 Kč s DPH
  • Před slevou: 13490 Kč
  • Sleva: 1500 Kč

Výrobce: Hurom

páčka

 

Regulační páčka

Uzavřením regulační páčky docílíte vyššího tlaku v odšťavňovací komoře a tím je surovina ještě více „zmáčknuta" a díky tomu dosáhne odšťavovač maximální efektivity. Šťáva je o malinko hustší (než při otevřené regulační páčce), ale stále velmi jemná a bez větších kousků.

 

sítko

 

 

Hrubé síto pro šťávu s kousky dužiny

Máte rádi šťávu s kousky dužiny? Stačí vyměnit jemné síto za hrubé. Hrubé síto má větší otvory, a tak zanechá ve šťávě více dužiny. Pokud navíc uzavřete regulační páčku, surovina bude ještě více „zmáčknuta" a pasírována přes hrubé sítko. Výsledkem bude spíše smoothie až pyré či domácí sorbet.

šnek

 

 

Nízké otáčky = maximum vitamínů a chuti
Odšťavňovač Hurom HT 2. generace patří mezi nízkootáčkové přístroje (43 ot/min) a proto zpracovává suroviny velmi šetrně. Výsledkem procesu je kvalitní šťáva bez pěny, která skvěle chutná a díky potlačené oxidaci může být skladována v lednici i do druhého dne.Vitamíny se udrží ve šťávě delší dobu, protože se při odšťavňování negeneruje teplo a do šťávy není vháněno velké množství vzduchu.

 

1

2

zátka

 

Zátka odšťavňovací komory pro dokonalé smíchání šťávy, výrobu raw milk či milkshake

Uzavřete zátku odšťavňovací komory a nechte šťávu z různých surovin pěkně promíchat! Výsledkem je jemný a dokonale konzistentní nápoj. Zátku využijete i při přípravě mandlového nebo jiného rostlinného mléka (mandle namočené přes noc ve vodě vložíte do odšťavovače a je hotovo!), popřípadě na výrobu mléčných šejků (do odšťavovače vložíte jahody, maliny či banán, přidáte rostlinné nebo živočišné mléko a necháte promíchat).

 

Systém automatického čištění

Stejně jako všechny modely druhé a třetí generace, je i model HT vybaven integrovaným systém automatického čištění. Už během odšťavňování stěrky neustále otírají síto a zabraňují tak většímu usazování vlákniny v jeho otvorech. Uzavřete zátku odšťavňovací komory a za chodu nalijte do odšťavňovače vodu. Lisovací ústrojí se tímto krokem předčistí a na Vás už je jen oplach dílů pod tekoucí vodou, popřípadě dočištění síta kartáčkem. Proplachování vodou za chodu můžete využívat i mezi odšťavnováním různých surovin, abyste zabránili nechtěnému mísení chutí.

 

                                           Technické parametry

Rozměry v cm (š x h x v)

25,4 x 19,4 x 41,3

Hmotnost

5,3 kg

Otáčky motoru

43 ot/min

Motor

jednofázová indukce

Výkon

150W

Napětí/ frekvence

230-240V/ 50-60Hz

Délka přívodního kabelu

1,4 m

 

 

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info