CZ SK

Dvouhřídelový odšťavňovač Yden TG100

Dvouhřídelový odšťavňovač Yden TG100

NOVÁ DIMENZE POMALÉHO ODŠŤAVŇOVÁNÍ. Dvouhřídelový odšťavňovač Yden Twin Gear Slow Juicer je navržen a vyroben s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu. Dokáže lépe získávat šťávu ze zeleniny a dalších zdravých surovin – a přesně to vaše tělo potřebuje! Dvě výkonné hřídele umí drtit a rozmělňovat tvrdé a vláknité druhy zeleniny a získávat z nich šťávy.

  • Cena: 11149 Kč
  • Cena: 13490 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

CO JE POMALÉ ODŠŤAVŇOVÁNÍ POMOCÍ DVOU HŘÍDELÍ?

Pomalé odštavňování pomocí dvou hřídelí znamená jemně lisovat šťávu z ovoce a zeleniny dvěma pomalu se otáčejícími hřídelemi. Odšťavňovač Yden lisuje šťávu z plodů jemně a ohleduplně a výsledkem je lahodná šťáva vynikající chuti. Na rozdíl od běžných odšťavňovačů s rychle rotujícími čepelemi odšťavňovač Yden nevystavuje šťávu vysoké teplotě, chrání ji před oxidací a uchovává její přirozenou chuť.

PROČ PRÁVĚ DVOUHŘÍDELOVÝ ODŠŤAVŇOVAČ YDEN?
Zjistili jsme, že mnohé běžně dostupné odšťavňovače se nehodí pro odšťavňování listové zeleniny a zeleniny s vysokým podílem vlákniny. Listová zelenina a zelenina je zdrojem živin a enzymů, které jsou nezbytné pro zdravý životní styl, ale neobsahují cukry a sacharidy, které se nacházejí v ovocných šťávách. Navrhli jsme dvouhřídelový odšťavňovač, který dokáže skvěle drtit, rozmělňovat a odšťavňovat zeleninu a ovoce. Dvouhřídelový odšťavňovač Yden je velmi výkonný při získávání šťávy z tvrdé zeleniny (například z mrkve), z vláknité zeleniny (například z celeru) a z listové zeleniny (například kapusty nebo špenátu), o nichž se všeobecně ví, že se odšťavňují velmi obtížně. Hřídele odšťavňovače Yden se kromě toho otáčejí pomalu – rychlostí 160 otáček za minutu, což znamená méně tepla a tření, které způsobuje oxidaci. V důsledku oxidace se znehodnocují cenné minerální látky a enzymy přítomné ve šťávě. Odšťavňovač Yden snižuje oxidaci na nejnižší možnou míru a díky tomu připravuje přírodní šťávy nejvyšší kvality. Drcením plodů mezi dvěma hřídelemi se rozbíjí buněčné membrány a uvolňují se přírodní enzymy a živiny. Současně se uvolňují také fytochemikálie obsažené ve všech druzích ovoce, zeleniny a luštěnin. Výsledkem je sytě zbarvená šťáva s vysokým obsahem živin.

OPRAVDOVÝ ODŠŤAVŇOVAČ
Hlavním smyslem existence dvouhřídelového odšťavňovače Yden TG 100 je vyrobit pro vás tu nejlepší šťávu. Čirá nebo hustá, s vlákninou nebo bez vlákniny, odšťavňovač Yden to zvládne. Nový systém dvou hřídelí vylisuje až o 20 % více šťávy než klasické nízko otáčkové odšťavňovače a dokáže odšťavnit i obilné výhonky! Uchovává všechny enzymy a živiny, které jsou prospěšné vašemu zdraví.

S dvouhřídelovým odšťavňovačem Yden Twin Gears Slow Juicer si můžete vychutnat skutečnou esenci zeleniny a ovoce, z nichž chcete připravit šťávu.

VŠESTRANNOST A MOŽNOST VOLBY
Díky dvěma různě hustým sítkům máte možnost si zvolit, kolik vlákniny bude obsahovat vaše šťáva. S jemným sítkem připravíte čirou šťávu a s hrubým sítkem připravíte šťávu s vyšším obsahem vlákniny. Množství vlákniny ve šťávě upravíte pomocí nastavitelného výtokového ventilu. Odšťavňujte všechno, od obilných výhonků až po ovoce. Díky odšťavňovači Yden TG 100 získáte ze všech použitých surovin více šťávy.

DESIGN A SPOLEHLIVOST
Odšťavňovač Yden nevyniká jen dokonalou funkčností, ale i vytříbeným vzhledem. Moderní a tvarově čistý design usnadňuje používání a dokonale zapadne do každé moderní kuchyně. Vytvořili jsme odšťavňovač, který bude vaším partnerem v péči o zdraví. Připravujte si šťávy denně a dlouhodobě. Odšťavňovač Yden TG 100 vám to umožní, protože při jeho navrhování jsme použili hřídele z nejlepší nerezové oceli, nejspolehlivější motor a nejkvalitnější součásti.

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info