CZ SK

Omniblend TM 767

Omniblend TM 767

SKLADEM

Omniblend TM 800 – vysoce výkonný mixérOmniblend TM 800 je nejnovější, nejvyspělejší a vysoce výkonný mixér, který překonává technologické standardy kuchyňských mixérů v celosvětovém měřítku. Za podstatně nižší cenu, než byste pořídili profesionální mixér, si s Omniblend TM 800 mixérem můžete dovolit hodně muziky za rozumnou cenu.

  • Cena: 6190 Kč
  • Cena: 7490 Kč s DPH

Výrobce: JTC

Omniblend je vysoce výkonný mixér, který splňuje profesionální požadavky. Má plynulou regulaci otáček (až 38.000 otáček/min), pulsní funkci a je ideální nejen pro výrobu krémových zdravých zelených smoothies.

Výkonný tříkoňový motor a 2 litrová nádoba ideálního tvaru se systémem šesti čepelí z kvalitní nerezové oceli, si poradí i s výrobou ovocných a zeleninových nápojů,  mléčných koktejlů, omáček, dresinků, ořechových a jiných  másel.

Multifunkční mixér, který dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocené dezerty, koktejly, zmrzliny, pomazánky, omáčky apod. Vhodný pro domácnosti i do profesionálních restaurací.

Při zvažování, výkonu, kvality, životnosti, ceny a záruky jsou mixéry Omniblend určitě jednou z nejlepších voleb na českém trhu.

Počtem otáček a svým tvarem a designem je model Omniblend TM 767 srovnatelný s mixérem Vita-mix Vita-Prep 3. Na základě spousty provedených testů je opravdu srovnatelný  (mimochodem porovnání těchto dvou strojů je plný you tube)  a stojí třetinu ceny. Zároveň je velmi populární u zastánců takzvané syrové neboli RAW stravi.

Mixér Omniblend TM 767 je v této komunitě velmi oblíbený a je brán za jeden z nejrychlejších a nejvýkonnějších přístrojů na přípravu RAW food a díky výkonnému 3HP motoru se systémem šesti čepelí z kvalitní nerezové oceli je i maximálně vyhovující.

 

Rozměr: 205x230x500

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info