CZ SK

RUČNÍ ODŠŤAVŇOVAČ LURCH JUICER

RUČNÍ ODŠŤAVŇOVAČ LURCH JUICER

Praktický ruční odšťavňovač Lurch Juicer je vhodný jak pro začátečníky tak i pro pokročilé. Jednoduše, lehce a účinně odšťavníte byliny, trávy a listovou zeleninu.

  • Cena: 1562 Kč
  • Cena: 1890 Kč s DPH

 

Praktický ruční odšťavňovač Lurch Juicer se skládá z více dílů, ale sestavení je otázkou několika desítek vteřin a totéž platí i o jeho rozložení. Lurch Green Power Juicer nepoužívá k separaci šťávy vnitřní sítko, ale filtruje šťávu sítkem na sběrné nádobce. Tento ruční odšťavňovač se čistí zřejmě nejrychleji a nejsnadněji ze všech podobných zařízení. Stačí opláchnout pod tekoucí vodou a nechat usušit.

Šneková hřídel z vysoce odolného polykarbonátu a opatřená nerezovým zakončením efektivně odšťavňuje vložené suroviny a šťáva neobvykle odtéká v zadní části odšťavňovače. V přední části je možné maticí regulovat přítlak vlákniny dle použité suroviny. Pomalé lisování je velmi šetrné a neničí vitamíny rychlou oxidací a zahříváním. Odšťavňovač je vybaven přísavným systémem „Power Locking Base", který přístroji zaručuje absolutní stabilitu. Opačná strana pěchovadla je upravena jako klíč k utažení přísavného uchycení.

Odšťavňovač Lurch Juicer je primárně určen pro odšťavňování listové zeleniny, obilných trav, bylin a klíčků. Přístroj není ideální pro lisování měkkých jablek, hrušek a jiných měkkých plodů (meruněk, apod.), které při odšťavňování tvoří pyré. Je naopak vynikající pro všechny druhy listů, okurky, oloupané citrusové plody, salát, špenát, řapíkatý celer, zázvor, melouny...

Pokud chcete vyzkoušet výhody odšťavňování, ale bez počátečních vysokých investic, je odšťavňovač Lurch Green Power Juicer ideální volbou. Za velmi dobrou cenu získáte pomocníka, který vás nadchne a prospěje zdraví celé rodiny. Díky "ručnímu pohonu" se dá odšťavňovač použít i na cestách bez elektřiny.

VHODNÝ NA:
listová zelenina, obilné trávy, byliny...

NEVHODNÝ NA:
větší množství kořenovy zeleniny, větší množství jablek, větší množství hrušek...

 

ruční od.ruční od.ruční od.

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info