CZ SK

Blender G21 Experience

Blender G21 Experience

Hluk jsme zavřeli pod víkoVelkou předností tohoto stolního mixéru v atraktivním moderním designu je odhlučňovací kryt pro izolaci hluku. Provoz blenderu G21 Experience je proto podstatně tišší, než je tomu u jiných stolních mixérů. Odhlučňovací kryt je průhledný, takže nebrání ve výhledu na obsah mixovací nádoby. Zároveň kryt slouží jako bezpečnostní pojistka – mixér se spustí pouze tehdy, když je kryt správně zavřený.

  • Cena: 5777 Kč
  • Cena: 6990 Kč s DPH

Výrobce: G21

 

Blender G21 ExperiencePřednastavené programy + nastavení vlastních


Blender G21 Experience se ovládá dotykem. Na digitálním displeji si zvolíte buď některý z přednastavených programů pro mixování tekutých mixů jako je džus a smoothie ve dvou objemech (0,5 l a 1 l), polévky nebo pyré. Dál si do jeho paměti můžete uložit až 6 programů vlastních, s různými otáčkami i dobou mixování. Díky tomu je práce s výkonným stolním mixérem G21 Experience snadná a při jeho obsluze neztrácíte čas.

 

 

Atraktivní design i propracované detaily

Blender G21 Experience
Moderní hranatý design mixéru G21 Experience sluší každé domácí i restaurační kuchyni, zaujme i v kavárně nebo cukrárně či fitness centru. Designéři si vyhráli s tvarem i detaily.

Krása samozřejmě není všechno. Pod ní se skrývá špičková technologie v kvalitních materiálech. Promyšlené funkce, chytré ovládání a provedení, dovedené k dokonalosti. Nádoba mixéru G21 Experience o objemu 1,2 l je vyrobena z tvrzeného a zdravotně nezávadného Tritan Copolyesteru, odolného i při vysokém teplotním rozpětí -40 °C - +120 °C.

 

Kovové převody odolají i velkému zatížení


Novinka roku 2021 má dlouhou životnost, tišší chod a nepřehřeje se ani při nejvyšším výkonu. Stejně jako všechny mixéry řady G21 má i G21 Experience kovové převody, které snesou i velké zatížení. Vylepšili jsme i odhlučnění motoru a přidali už zmíněný odhlučňovací kryt, který pohltí hluk, ale nebrání vám ve výhledu.

Stolní mixér G21 Experience svým provedením a s bezpečnostní pojistkou ve víku není určen k mixování hutných směsí nebo výrobě ořechových másel, tedy k mixování, jehož nezbytnou součástí je pěchovadlo, které proto není ani součástí základní výbavy mixéru.

 

Hlavní přednosti mixéru G21 Experience

 

  • tichý provoz díky odhlučňovacímu krytu
  • bezpečnostní pojistka proti nechtěnému spuštění
  • výkon 1 500 W a 28 000 otáček za minutu
  • digitální ovládání se základními přednastavenými programy a možností nastavení až 6 vlastních
  • atraktivní provedení, vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné materiály
  • prodloužená záruka 2 + 2 roky na tělo mixéru

Specifikace:
Značka: G21
Model: Experience
Určení: mixér / šlehač
Mixér
Výkon: 1500 W
Otáčky: 28 000 / min
Objem nádoby: 1,2 l
Materiál nádoby: Tritan Copolyester
Teplotní odolnost nádoby: - 40 až + 120 °C

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info