CZ SK

Hurom S 13

Hurom S 13

SKLADEM NOVINKA

Hurom S13 je elegantní kombinace stylu a funkčnosti.Produkujte lahodnou šťávu plnou vitamínů a živin díky technologii nízkootáčkového odšťavňování s minimálním třením. A nyní za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý.

  • Cena: 6603 Kč
  • Cena: 7990 Kč s DPH

Výrobce: Hurom

Světová kvalita nebyla nikdy dostupnější

Nízkootáčková technologie extrakce šťávy :
70 ot./min., Nejoptimálnější rychlost, kterou Hurom objevil díky dlouholetému výzkumu, aby nabídl přirozenou chuť a zachoval výživovou hodnotu šťavy ze zeleniny a ovoce.
Budete moci pít džus, který zachovává maximum chuti a zdraví prospěšných látek, díky nulovému teplu a oxidaci vznikající třením a vysokými otáčkami.

Inteligentní regulační páčka: Ovládáním páčky lze ze všech druhů surovin snadno vyrobit šťávu s optimálními vlastnostmi.

Malý ale šikovný: Díky svému jednoduchému a štíhlému designu, který se perfektně hodí do jakéhokoli kuchyňského prostoru, zabere málo místa a vejde se úplně všude.

Praktický Design : Design s ohledem na uživatele, aby odšťavňování bylo pohodlné.

Jednoduché a snadné tlačítko: Použitím tlačítka, které uživatel intuitivně rozpozná, lze lahodnou šťávu připravit jediným stisknutím.

 

Hurom S 13

 

POHODLNÁ A DLOUHOLETÁ SLUŽBA

Nový přírustek z rodiny Hurom za skvělou cenu
Hurom S13 se pyšní nejen luxusními barvami a designem, ale je také velmi odolný. Je zkonstruován tak, aby uživately bezproblémově sloužil po dlouhá léta. Přítroj má také odnímatelné části, což výrazně usnadňuje čištění. Všechny díly, které příjdou do kontaku s šťávou, se dají snadno odejmout a přenést na místo určení k jejich omytí. Přístroj je velmi univerzální a je vhodný prakticky na všechny druhy ovoce a zeleniny.

 

 

  

Hurom S 13

LÉTA VÝZKUMU V PRAXI


Vědecky navržené ultrajemné sítko
Protože jsou otvory na sítku jemné i hrubé, je možné díky tomu připravit čistou šťávu s bohatou chutí. Na výrobu sítka byly použity vysoce odolné materiály, díky kterým si můžete čerstvé lahodné šťávy vychutnávat po dlouhou dobu.

 

 

Hurom S 13

OSVĚDČENÉ CHYTRÉ ŘEŠENÍ


Regulační páčka
Modelu S 13 nemůže chybět osvědčená regulační páčka. Díky ní, můžete nastavovat objem nerozpustné vlákniny, která ze šnekového odšťavňovače vychází. Pomocí této páčky dokážete velmi přesně kontrolovat tlak uvnitř odšťavňovací komory a umožní vám zpracovat různé druhy ingrediencí i nalézt tu nejlepší strukturu vylisované šťávy. S pomocí uzavřené regulační páčky snadno vyrobíte i „raw milk", milkshake či smoothie různých druhů.

 

Hurom S 13

FUNKČNÍ PRVKY


Rotační stěrka - tajemství lahodné šťávy
Kvalitu a chuť šťávy neovlivní jenom nízkootáčkový šnek, který suroviny důkladně stlačí a tím pádem i vylisuje, ale především rotační stěrka, která veškerou extrahovanou šťávu pěkně promíchá a tím dosáhne dokonalé konzistence ze všech druhů odšťavňovaných surovin.

 

Hurom S 13

 INOVACE


Inovativní duální násypka
Inovativní duální násypka odšťavňovače S 13 je nyní ještě bezpečnější. Její konstrukce je navržena tak, aby nedocházelo při vkládání přísad k odšťavněn, k žádnému přímému kontaktu uživatele s lisovacím soukolím. Její větší velikost také umožňuje odšťavňování surovin široké škály tvarů a velikostí.

 

Hurom S 13

 

 

NA VZHLEDU ZÁLEŽÍ


Elegantní a štíhlý design
„Podtrhněte design elegantními křivkami"

Silueta křivek, které elegantně vystupují a krásně proměňují produkt v půvabný objekt.

Model S13, charakteristický řadami jednoduchých linií a křivek, učiní vaši kuchyni ještě dokonalejší.

 

 

 

barva: stříbrný

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info