CZ SK

VITA-MIX BARBOSS ADVANCE

VITA-MIX BARBOSS ADVANCE

BAROVÝ NÁPOJOVÝ MIXÉR

 • Cena: 890 €
 • Cena: 1076,9 € s DPH

VITA MIX - BARBOSS ADVANCE - BAROVÝ NÁPOJOVÝ MIXÉR

ALFATECH VITA MIX - BARBOSS ADVANCE - BAROVÝ NÁPOJOVÝ MIXÉR
NOVÝ NÁPOJOVÝ MIXÉR BARBOSS ADVANCE – MÁ SÍLU A VÝKON PRO PŘÍPRAVU PERFEKTINÍCH LEDOVÝCH KOKTEJLŮ

Mixér BarBoss Advance – jak již z názvu vyplývá – je především určen pro bary, ale je vhodný i pro kavárny, cukrárny, coffee shopy a restaurace. Je určen k mixování všech druhů ledových nápojů. Stačí Vám pouze led a potřebné ingredience.


BarBoss Advance má 6 programů, které se ovládají pomocí manuálního otočného spínače uprostřed ovládacího panelu. Pod každým programem je nastavena správná rychlost a doba mixování, což umožňuje dodržení přesné konsistence každého nápoje. Zdokonalená XP (X-treme performance) nádoba s patentovanými prodlouženými nerezovými noži Vám umožní vytvořit s BarBoss Advance mixérem ledové nápoje umixované do hladka za kratší čas a s menší námahou

Vyšší zisky z Vaší nabídky ledových nápojů jsou snadné – stačí jen přidat led a mixovat.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

SNADNO OBSLUHOVATELNÝ! Nenáročný na obsluhu. BarBoss Advance má 6 programů s třemi kroky zrychlení, potom se automaticky vypne.


VÝKONNÝ! Výkonný motor 2 HP byl speciálně vyvinut pro náročné provozy. Je chráněn pojistkou proti přehřátí, která dočasně vypne přístroj, což zabraňuje spálení motoru.


ZDOKONALENÝ DESIGN NOŽŮ! Mixér BarBoss Advance má speciální delší nože na led z tvrzené oceli, které výrazně snižují dobu mixování. Perfektně do hladka rozmixuje led a Vaše ingredience (jako je čerstvé i mražené ovoce a zeleninu). Kombinace velmi vysokých otáček – až 37.000 ot./min. – a speciálních nožů na led utvoří silný vír, který nutí mixované suroviny cirkulovat směrem k nožům. Spodní kovová část nožového složení pevně zapadne do kovového unašeče umístěného na přístroji.


X-TREME NÁDOBA! Speciální X-treme nádoba s obsahem 0,9 litru nebo 1,4 litru je vyrobena ze speciálního polykarbonátu, který je vysoce odolný proti nárazu a poškození. Nádoba má dvoudílné víko se středovou zátkou. Středovým otvorem můžete přidávat potřebné ingredience v průběhu mixování bez nutnosti sejmutí víka a vypnutí přístroje. Speciální design nádob redukuje tvorbu vzduchových bublin na dně nádoby. Nádoby jsou vhodné i do myčky.


KONZISTENTNÍ! Nápoje jako je hladká granita, margarita, smoothies, mléčný šejkr (milk shake), nápoj z ovoce a zeleniny (i mražené), ledová káva – frappe, ledový čaj.... vždy konzistentní a homogenizovaný, bez kousků ledu ať už mixujete 125 ml nebo 1,4 l nápoje.


PROGRAMOVATELNÝ! Možnost programování (pomocí programovacího chipu – na vyžádání) dává možnost individuálně přizpůsobit programy mixování.


PULSOVÁNÍ! Tlačítko pulsování pro snadné a rychlé osvěžení již umixovaného nápoje


TICHÝ! Nový BarBoss Advance je téměř o 20% tišší než předcházející model BarBoss

VLASTNOSTI A VÝHODY

 • 6 Optimalizovaných nastavení pro konzistentní směsi přes více operátorů programu
 • Programy s automatickým vypnutím dávají operátorům možnost zapnout a odejít
 • Impulzní režim rychle osvěžuje nápoje
 • Advance® kontejner eliminuje odkapávání z náústku 
 • Navrženy tak, aby odolal přehřívání při míchání extra-tuhé složky
 • Atraktivní červené provedení dodává barvu a zájem za barem
 • SPOTLIGHT

"BarBoss Advance je základním nástrojem freshbarů ... díky své schopnosti, neustále míchat hladké nápoje při použití celých plodů a čerstvý surovin."

 • 120 V, 50/60 Hz, 11.5 A
 • 26,9kg (30,4kg s krabicí)
 • 39,8 x 17,6 x 19,8 cm

 

Rýchly kontakt

Mobil: +420 608 983 863

Pevná linka: +420 543 214 885

Email: freshjuice@freshjuice.cz

www.facebook.com/FreshjuiceBrno

Otváracia doba: Po-Pi 7 - 15 h

Inak po dohode

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info