CZ SK

Kempo Green Power Exclusive - červený, černý, bílý

Kempo Green Power Exclusive - červený, černý, bílý

dvouhřídelový odšťavňovač

  • Cena: 383 €
  • Cena: 459,60 € s DPH

Dostupnosť: Skladem

Dvouhřídelový odšťavňovač GREEN POWER Kempo, model je nejnovější model prvního roku nového tisíciletí firmy GREEN POWER, která slaví téměř 20 let činnosti v tomto oboru a která je světovým lídrem v prodeji extraktorů šťávy ze zeleniny. Díky technologii GREEN POWER a kontrole kvality prostřednictvím nepřetržité a hluboké inovace během posledních 15 let je odšťavňovač GREEN POWER na špici tohoto oboru.

Odšťavňovač GREEN POWER vyrobí šťávu téměř z čehokoli, od mrkve a jablek po obilné trávy a kapustu. Používá se nejen na odšťavňování, ale také k přípravě dalších chutných potravin, jako jsou těstoviny, rýžový koláč, ovocná zmrzlina a další. Jádrem revoluční konstrukce jsou dvě hřídele, které surovinu zároveň lisují i odšťavňují; nízký počet otáček (160 ot/min) nevyvíjí teplo, které by šťávu zahřívalo. Patentovaný systém se dvěma hřídelemi obsahuje magnety a bio-keramický materiál s větší výtěžností čerstvé šťávy, která navíc uchovává vzácné enzymy a vitamíny a umožňuje delší dobu skladování.

3 x bio - Naše koncepce 3 x bio nabízí nejlepší odšťavňování
Mechanické prostředí - odšťavňovač GREEN POWER získal celosvětové patenty a schválení, včetně cen ze Světové soutěže vynálezů a mezinárodních výstav. Snadno se čistí, sestavuje a demontuje.

Prostředí pro šťávu - metoda odšťavňování GREEN POWER odfiltrovává z produktu 70 % těžkých kovů a toxických chemikálií využívaných v zemědělství. Magnetický kontejner na šťávu zachovává déle produkt čerstvý.

Přírodní prostředí - precizně vyrobený redukční převod motoru obsahuje zařízení, které zabraňuje magnetické interferenci. Většina materiálů používaná při výrobě je přátelská k životnímu prostředí a samotný přístroj byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a s vysokou řemeslnou zručností.

Modelová řada Exlusive s rozšířeným příslušenstvím. Nyní navíc hubice pro různé typy ovoce a zeleniny: typ hubice by měl odpovídat zpracovávanému materiálu.

SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI
Odšťavňovač GREEN POWER se snadno čistí a přenáší.
Odšťavňovač GREEN POWER využívá u svého kontejneru a dvojité hřídele silné magnety a bio-keramické materiály; výsledkem jsou čerstvé šťávy, které lze skladovat delší dobu.
Metoda extrakce odšťavňovače GREEN POWER odfiltruje z produktu 70% toxických agrochemických látek a těžkých kovů.
Velmi těsná vzdálenost mezi hřídelemi (asi 1 mm) a přesné zpracování zabraňuje vzniku jakýchkoli kovových úlomků nebo pilin, které by se mohly dostat do šťávy nebo vlákniny.
Dva samostatné regulátory výpusti vlákniny umožňují vysokou výtěžnost šťávy z ovoce a zeleniny.
Zelenina a namočené obilí lze snadno semlít pomocí víceúčelových dílů (lze přiobjednat), které vám rovněž umožní vyrábět těstoviny, nudle, ovocné zmrzliny, rýžové koláče stejně jako šťávy se sníženým obsahem vlákniny.
Nízká rychlost otáčení (160 ot/min) unikátního výkonného lisovacího systému se dvěma hřídelemi nevyvíjí prakticky žádné teplo, které by šťávu znehodnotilo. Ovoce a zelenina se důkladně rozmačká, místo sekání a strouhání na malé kousky.
Automatický termostat motoru zabraňuje přehřívání.

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).
VHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, řepa, mrkev, ananas..

NEVHODNÝ NA:
větší množství bobulovin...

Rozměry: 41 x 19,1 x 29,5 cm
Váha: 8 kg
Otáčky/min.: 160
Způsob odšťavňování: lisováním (dvojitá hřídel)
Barva: červená
Záruka: 5/2 (motor/díly)
Příkon: 150 W

Nový komentár

* (Povinné)

Rýchly kontakt

Mobil: +420 608 983 863

Pevná linka: +420 543 214 885

Email: freshjuice@freshjuice.cz

www.facebook.com/FreshjuiceBrno

Otváracia doba: Po-Pi 7 - 15 h

Inak po dohode

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info