CZ SK

Omniblend TM 767

Omniblend TM 767

SKLADEM

Mixér stolní - vhodný zejména pro přípravu smoothies, ovocných a zeleninových nápojů (mléčné koktejly, čerstvé džusy, omáčky, dresinky, ořechová másla, ořechové mléko, obilí na mouku, led). Nízká hlučnost. Nůž z nerezové oceli, 2 litrová plastová nádoba, plynulá regulace otáček (až 38.000 otáček/min), pulsní funkce. Rozměr: 205x230x500Příkon: 950 W / 230V

  • Cena: 240 €
  • Cena: 288 € s DPH

Výrobca: JTC

Omniblend je vysoce výkonný mixér, který splňuje profesionální požadavky. Má plynulou regulaci otáček (až 38.000 otáček/min), pulsní funkci a je ideální nejen pro výrobu krémových zdravých zelených smoothies.

Výkonný tříkoňový motor a 2 litrová nádoba ideálního tvaru se systémem šesti čepelí z kvalitní nerezové oceli, si poradí i s výrobou ovocných a zeleninových nápojů,  mléčných koktejlů, omáček, dresinků, ořechových a jiných  másel.

Multifunkční mixér, který dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocené dezerty, koktejly, zmrzliny, pomazánky, omáčky apod. Vhodný pro domácnosti i do profesionálních restaurací.

Při zvažování, výkonu, kvality, životnosti, ceny a záruky jsou mixéry Omniblend určitě jednou z nejlepších voleb na českém trhu.

Počtem otáček a svým tvarem a designem je model Omniblend TM 767 srovnatelný s mixérem Vita-mix Vita-Prep 3. Na základě spousty provedených testů je opravdu srovnatelný  (mimochodem porovnání těchto dvou strojů je plný you tube)  a stojí třetinu ceny. Zároveň je velmi populární u zastánců takzvané syrové neboli RAW stravi.

Mixér Omniblend TM 767 je v této komunitě velmi oblíbený a je brán za jeden z nejrychlejších a nejvýkonnějších přístrojů na přípravu RAW food a díky výkonnému 3HP motoru se systémem šesti čepelí z kvalitní nerezové oceli je i maximálně vyhovující.

 

Rozměr: 205x230x500

Rýchly kontakt

Mobil: +420 608 983 863

Pevná linka: +420 543 214 885

Email: freshjuice@freshjuice.cz

www.facebook.com/FreshjuiceBrno

Otváracia doba: Po-Pi 7 - 15 h

Inak po dohode

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info