CZ SK

citusovač HUROM CJ-B01BSS

citusovač HUROM CJ-B01BSS

Elektrický pákový citrusovač od značky HUROM vyrobený ze 100% BPA free materiálů a tedy zcela bezpečný pro zdraví.

  • Cena: 95,8 €
  • Cena: 115 € s DPH

S elektrickým citrusovačem Hurom od spolehlivého výrobce budete mít šťávu ze všech druhů citrusů během chvilky. Pomeranče, grepy ani citróny není třeba loupat, pouze je překrojíte a přiložíte na lisovací hrot. Ten se roztočí, jakmile sklopíte páku s lisovacím kloboukem dolů. Citrusovač není určený pro komerční provozy.
Doporučeno na:

pomeranče, grepy, citrony, limety, mandarinky
Nevhodné na:

kořenová zelenina, listová zelenina, běžné druhy ovoce, bobuloviny
citrusovač hurom
Pohodlné lisování bez nepořádku

Citrusovač Hurom je opatřen krytem okolo otáčejícího se hrotu, který zamezí stříkání šťávy všude okolo. Síto zachytává oddělenou drť, kterou po lisování jednoduše spláchnete tekoucí vodou. Výsledkem lisování s citrusovačem Hurom je čistá kvalitní šťáva.
Hurom citrusovač
Vhodný na všechny citrusy

Citrusovač Hurom je vybaven jedním univerzálním lisovacím hrotem, který vylisuje citrusy všech velikostí: pomeranče, grepy, mandarinky, citróny i limety. Při stlačování páky dolů je dobré udržet lehkou ruku, protože v případě přílišného tlačení se do šťávy dostane i hořká dužina.
orange juice
Čerstvá šťáva ke snídani

Citrusovač Hurom se skvěle hodí pro rychlé vylisování pár pomerančů ke snídani. Motor pracuje rychlostí 90-120 otáček za minutu a po každých 10 minutách provozu je třeba nechat ho 5 minut vychladnout. Po lisování stačí sejmout hrot, klobouk, vyndat síto a odšťavňovací komoru a opláchnout je pod tekoucí vodou. Díly nelze mýt v myčce, mohly by se zdeformovat.
Obsah balení

Rýchly kontakt

Mobil: +420 608 983 863

Pevná linka: +420 543 214 885

Email: freshjuice@freshjuice.cz

www.facebook.com/FreshjuiceBrno

Otváracia doba: Po-Pi 7 - 15 h

Inak po dohode

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info