CZ SK

Zpět

Jogurtové smoothie s borůvkami

Přidáno: 29.12.2015 11:44:20 Počet shlédnutí: 2762

29 Prosinec 2015

Smoothie bez cukru je ideální volbou také držíte-li dietu. Místo cukru můžete přidat med nebo stévii. Tohle smoothie Vás zasytí díky jogurtu a chuť borůvek taky příjde vhod!! :)

Jogurtové smoothie s borůvkami

Něco málo o samotném smoothies 

První smoothie lavina přišlal v 60. letech, kdy se lidé začínali více zajímat o zdravou stravu a makrobiotiku. Dnes se smoothie opět stává oblíbenou záležitostí nejen ve zdravé výživě. Můžeme ho dokonce považovat za módní trend tisíce chutí.

Výhodou smoothie je také to, že si ho můžete připravit doma ze všeho, co nás napadne. Ve většině případů nám k jeho přípravě postačí obyčejný mixér nebo šnekový odšťavňovač.  Vše jednoduše vložíme do mixéru a dobře rozmixujeme, nebo uzavřem výtokový otvor u odšťavňovače a necháme vše promíchat.

Smoothie se stalo součástí jídelníčku tisíců lidí ať už jako zdravý doplněk, nebo jen tak protože je velmi chutné a zasytí! Další výhodou je, že si smoothie může doma připravit téměř každý a za pár korun. Stačí pár kousků ovoce, voda, jogurt nebo juice a chutě si různě zkombinovat. Můžeme si tak vychutnat dokonalou harmonii chutí plnou vitamínů a vlákniny. 

Jogurtové smothie s borůvkami

Ingredience :

150 g čerstvých, nebo mražených borůvek

100 ml polotučného mlékaBorůvky

1 kelímek bílého jogurtu

1 polévková lžíce medu nebo stévie

můžeme přidat banán místo sladidla

Příprava :

1, Příprava v mixéru ( cca 10 min)

Do mixéru vložíme borůvky a zalijeme mlékem, poté mixujeme. Po pár minutách přidáme jogurt a beď med nebo stévii a mixujeme tak dlouho, dokud nevznikne krásně hladká směs. Poté můžeme ozdobit snítkou máty a podáváme. :)

2, Příprava v odšťavňovači ( cca 10 min)

Nejprve si rozmícháme jogurt s mlékem. Poté uzavřeme výtokový otvor na šťávu a vlijeme do odšťavňovače. Poté med či stévii a necháme promíchat. Dále přidáme borůvky. Necháme pár minut promíchat a poté otevřeme výtokový otvor a můžeme podávat! :) 

 

Příprava v mixéru

 

 

Příprava v odšťavňovači

 

 

 

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info