CZ SK

odšťavňovače do zápůjčky

4 Položky

Rádi by jste svému tělu dopřávali blahodárnou dávku vitamínů v podobě čerstvě lisované ovocné či zeleninové šťávy, které už dnes nikdo neřekne jinak než FRESH JUICE?

Máte rádi lahodné a tělu tak prospěšné freshe, ale nemáte kvalitní odšťavňovač ? Tak čtěte dál!

Myslím opravdu kvalitní odšťavňovač, který ze surovin vymačká maximum a tím zaručí maximum chuti a zároveň nejvyšší podíl vytamínů a všech zdraví prospěšných látek ve šťávě. Ano. Tak to zvládnou jenom nízkootáčkové odšťavňovače, které na rozdíl od odstředivých, surovinu drtí a lisují, ne jako odstředivky, které surovinu nastrouhají (na rychle se točícím struhadle) a cedí přes sítko.

Nejenom že šťávy je z odstředivky mnohem méně, ale obsahuje i mnohem méně vitamínů, živých enzimů a chuťových látek. A proto je méně zdravá i chutná.

Přístroje které nabízíme v této sekci do zápůjčky, jsou nízkootáčkové šnekové odšťavňovače od jedničky na světovém trhu, korejské společnosti HUROM.

Hurom přes 40 let vyrábí a vyvíjí odšťavňovače. Nevyrábí nic jiného, než odšťavňovače. Soustředí se jenom na tyto přístroje, a je na ně opravdu specialista. Vždyť patent SST "pomaloběžného odšťavňováni" přinesla světu, kdy jiný, než společnost HUROM.

Poslední inovací společnosti HUROM, je inteligentní zásobník, do kterého vložíte suroviny na odšťavňování a můžete jít. Přístroj už odšťavní vše sám, bez nutnosti Vaší asistence. A nejen díky této inovaci obdržel model HUROM H 34 ONE STOP prestižní cenu na veletrhu IFA 2017 v Berlíně.

Přístroje HUROM, jako jediné na světě zvládnou vyrobit smootie při nízkých otáčkách. Nízké otáčky (na rozdíl od vysokých otáček mixérů), jsou k surovinám mnohem šetrnější a výsledný produkt je mnohem chutnější a zdravější. Zároveň na odšťavňovačích značky HUROM můžete vyrábět různá rostliná mléka. Dnes jsou často známá jako raw mléka.

 

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
 • H 34 ONE STOP na jeden týden

  Zápůjčka nízkootáčkového odšťavňovače s inteligentním zásobníkem...

  • 500 Kč 500 Kč s DPH
   ks
 • H 34 ONE STOP na jeden měsíc

  Zápůjčka nízkootáčkového odšťavňovače s inteligentním zásobníkem...

  • 1000 Kč 1000 Kč s DPH
   ks
 • Hurom HW na jeden týden

  Zápůjčka nízkootáčkového odšťavňovače s inteligentním zásobníkem...

  • 1000 Kč 1000 Kč s DPH
   ks
 • Hurom HW na jeden měsíc

  Zápůjčka nízkootáčkového odšťavňovače s inteligentním zásobníkem...

  • 2000 Kč 2000 Kč s DPH
   ks

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info