CZ SK

H 34 ONE STOP na jeden měsíc

H 34 ONE STOP na jeden měsíc

Zápůjčka nízkootáčkového odšťavňovače s inteligentním zásobníkem HUROM H 34 ONE STOP na jeden měsíc

  • Cena: 1000 Kč
  • Cena: 1000 Kč s DPH

V případě zapůjčení nízkootáčkového odšťavňovače s inteligentním zásobníkem HUROM H 34 ONE STOP na jeden měsíc, uhradíte cenu měsíční zápůjčky předem, nebo při prvním závozu.

Pokud však za dobu trvání zápůjčky, tedy jednoho měsíce, odeberete alespoň 90 kg čerstvého ovoce (dvě malé bedny, nebo jedna velká bedna týdně) a nebo alespoň 90 ks loupaného a krájeného ovoce baleného do vakua, pro pohodlnější odšťavňování (dvě malé nebo jedna velká 20 kusová bedna týdně), bude Vám měsíční pronájem přístroje obnoven zdarma na další období jednoho měsíce.

A pokud i v následujícím měsíci splníte podmínku minimálního odběru, bude Vám zápůjčka opět prodloužena zdarma atd. Takže pokud budete opravdu odšťavňovat, budete mít zajištěn jak skvělý odšťavňovač, ale i vhodné suroviny až do vašeho domu za obvyklé ceny v maloobchodě.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení