CZ SK

Citrusovač Frucosol F-Compact

Citrusovač Frucosol F-Compact

Automatický citrusovač

  • Cena: 49900 Kč
  • Cena: 60379 Kč s DPH

Výrobce: Frucosol

Model Frucosol F-compact je nejmenší automatický citrusovač na trhu, který není vybaven počítadlem zpracovaných pomerančů. Jedná se o jedinečný, pouze 25kg vážící citrusovač, vhodný především pro provozovny, které chtějí šetřit místem, ale i financemi. Přední kryt je snadno odnímatelný a čelní průhled umožňuje vidět celý proces odšťavňování, což je pro zákazníky velmi atraktivní a mohou tak sledovat lisování přírodní šťávy a kontrolovat hygienu provozu.

Frucosol F-compact je určen především pro komerční účely, tedy gastronomické provozovny všeho druhu. Atraktivní design z nerezové oceli umožňuje umístění v jakémkoliv prostředí. Kvalitní zpracování jednotlivých částí zajišťuje dlouhou životnost a jednoduchost jeho funkce vylučuje nutnost složité údržby a následné čištění přístroje na konci dne je samozřejmě také velmi jednoduché a časové nenáročné.

Motor přístroje má výkon 150W a je schopen zpracovat 12 pomerančů / min. Stejně jako u všech ostatních automatických citrusovačů je třeba používat kalibrované pomeranče a to o velikosti cca 70mm. Model Frucosol F-compact je ideální kombinací ceny a kvality.

Technické parametry:

frucosol-f-compact

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info