CZ SK

Pyré mrkev, jablko a banán 190g

Pyré mrkev, jablko a banán 190g

Pasírovaná mrkev, pasírované jablko, pasírovaný banán, citronová šťáva.

  • Cena: 28 Kč
  • Cena: 32 Kč s DPH

Složení: pasírovaná mrkev, pasírované jablko, pasírovaný banán, citronová šťáva.a

Pyré je vyrobeno z celého ovoce šetrným procesem pasírování. Zachovává si tak veškerou vlákninu a všechny potřebné vitamíny a enzymy jako syrové ovoce. Navíc naše přesnídávky nedoslazujeme cukrem ani jinými sladidly, nepřidáváme konzervanty, stabilizátory, nepasterizujeme, nezavařujeme. Jde skutečně o 100% přírodní produkt.

Díky velkému obsahu mrkve a jablka je tato přesnídávka ideálním příkrmem. V kombinaci s banánem je i bez dalšího doslazování velice chutná a sladká. Z jedné mrkve získáte kompletní dávku vitamínu A – tedy beta karotenu. Ten je důležitý pro zdravou pleť a tvorbu sliznice, která zabraňuje rozmnožování choroboplodných zárodků, zlepšuje vidění za šera a v noci, potlačuje růst rakovinného bujení.
Jablka obsahují velké množství vlákniny, vitamínu C a řadu antioxidantů, které snižují riziko vzniku rakoviny. Posilují imunitní systém, stabilizují hladinu cukru v krvi, čistí střeva, snižují krevní tlak a hladinu cholesterolu a krevních tuků.

Banány obsahují 3 přírodní cukry, jsou tak výborným zdrojem energie. Díky vitamínu B6 a obsaženým aminokyselninám zlepšují náladu, mají relaxační účinky, obsahují železo a draslík, který pomáhá zvyšovat pozornost. Banány pomáhají udržet hladinu krevního cukru a jsou ideální dietní potravinou nejenom při zažívacích problémech a redukčních dietách.

Hmotnost: 190g

Neobsahuje alergeny

Tabulka nutričních hodnot:

  • tuky 0,10 
  • bílkoviny 0,4 
  • sacharidy 10,3
  • kalorie 44 

 

Objednat si můžete do 14:00 jeden pracovní den přede dnem závozu. Objednávky rozvážíme 2x denně v časech 9:00-12:00 a 15:00-18:00. Specifikujte prosím v objednávce, který rozvozový čas preferujete.

Cena dopravy do částky 499 Kč je 79 Kč. Při objednávce nad 500 Kč Vám poskytneme dopravu ZDARMA.

Nabídka platí pouze pro město Brno. Doprava mimo Brno musí být řešena individuálně.

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info