CZ SK

Citrusovač Citrocasa Fantastic ECO

Citrusovač Citrocasa Fantastic ECO

NOVINKA

Profesionální automatický citrusovač Fantastic ECO

  • Cena: 99900 Kč
  • Cena: 120879 Kč s DPH

Citrocasa přináší do našeho světa téměř zapomenutý zážitek. Čerstvost a chuť je ještě lepší, i přetože je lisování čiště ruční záležitost.
Nový model ECO apeluje na každého, kdo touží po nezávislosti a soběstačnosti s osvědčenými atributy produktů Fantastic. Ať už se jedná o hotely, supermarkety, kavárny, (plážové) bary, model ECO Fanstastic může být používán kdekoli díky mechanickému systému ovládání.

NEZÁVISLÝ
Kamkoliv a kdykoli. Protože zůstat spoután na jednom místě je otázka minulosti. ECO Fantastic lze snadno používat kdekoliv na světě - vůbec nepotřebuje elektrickou energii.

 

MANUÁLNÍ LISOVÁNÍ
ECO Fantastic spojuje všechny konstrukční a kvalitativní vlastnosti rodiny Fantastic s vysoce kvalitním manuálním pohonem. 18kg setrvačník zajistí, že chod lisování zůstane hladký a plynulý. Zároveň i výkonný.
Ergonomicky navržená interakce s mechanismem chrání před únavou a zraněním.

 

DVOJITÝ KRYT
Dvojitý kryt je klíčem dvouzónové technologie. Díky snadné demontáži všech součástí včetně zadní stěny přístroje je snadné získat přístup tam, kde mohly bujet bakterie a plísně, a tím zajistit absolutní hygienickou čistotu a bezpečnost.

 

2-ZÓNOVÁ TECHNOLOGIE
Technologie 2 zón se skládá z mechanické zóny s motorkem a z potravninové zóny s ovocem. Toto řešení umožňuje snadný přístup ke všem dílům, které přicházejí do kontaktu s ovocem. Snadno se čiští a jsou rychle přístupné. Maximální úspora času, špičková hygiena a bezpečnost je zaručena.

KŘÍŽOVÝ PODAVAČ
Křížový podavač sdružuje sedm komponentů
pohromadě jen díky jedné západce. Vše je dokonale zajištěné a přitom jednoduché - důraz je kladem na bezpečnost a úsporu času a nákladů.

 

 

Rozměry (V x Š x H)
78 x 57.5 x 56 cm

Hmotnost
56 kg

Pomerančů za minutu
10 Pomerančů

Optimální velikost ovoce
65-78 mm

 

Rychlý kontakt

Sales Manager

 Solík Martin 

+ 420 608 983 863  

 

Office Manager

Martina Marčišáková

+420 774 631 631

 

pevná linka

+420 543 214 885

Potřebujete poradit ? 

Napište nám a my Vám zavoláme ! 

Email: freshjuice@freshjuice.cz

Otvírací doba: Po-Pá 7 - 15 h

jinak po domluvě

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info