CZ SK

Šnekový odšťavňovač Hurom HW 2.generace-comercial

Šnekový odšťavňovač Hurom HW 2.generace-comercial

AKCE

60 OTÁČEK ZA MINUTU!S optimální rychlostí 60 otáček za minutu můžete vylisovat velké množství různých šťáv ve vysoké kvalitě, bez zahřívání suroviny. Odšťavňovač udržuje ve šťávě blahodárné účinky, na rozdíl od jiných lisovacích přístrojů.Hurom má 100 % opravdové šťávy, Hurom, to jsou poctivé šťávy!

  • Cena: 29900 Kč
  • Cena: 36179 Kč s DPH
  • Před slevou: 48279 Kč
  • Sleva: 12100 Kč

Výrobce: Hurom

1

 

1000 ml KOMORA! 

Můžete lisovat více druhů ovoce či zeleniny zároveň. Šťáva bude v této komoře dokonale promíchána pomocí praktické stěrky, která rotuje ve vnitřní straně komory a stírá zbytky šťáv a dužiny. Můžete si užívat nové příchutě! Namíchat si různé druhy dle vlastního výběru. Pokud si objednáte Hurom HW, můžete ho používat nepřetržitě přes 1 hodinu. Výhoda Huromu HW je ta, že v něm můžete připravovat nejrůznější šťávy a velice snadno a rychle jej následně omýt, a to pomocí tlačítka 'cleaner' a 'kapkou' vody.

 

2

 

Velikost lisovacího šneku a síta na Huromu byly optimalizovány pro komerční použití

Šťáva může být díky tomu stabilně lisována dlouhou dobu a to z velkého množství přísad. Lisovací šnek a síto jsou snadno omyvatelné. Hurom HW je kvalitní a účinnější, než kdy předtím jakýkoliv model Huromu – lehce ovladatelný, ingredience lze do přístroje snadno vkládat díky velkému vstupnímu otvoru! Hladké vypouštění šťávy beze zbytku škrobu je další z výhod, které nabízí tento model!

 

4

Větší víko se vstupním otvorem o rozměrech 4 x 6 cm

Horní víko vám pomůže v namíchání různých druhů ingrediencí díky velké odkládací ploše u vstupního otvoru.

Poloprůhledná násypka

Máte možnost sledovat ingredience od začátku až do konce! Poloprůsvitná násypka Vám zajišťuje jak vizuální kontrolu (například zda ovoce neuvízlo, či kontrola jestli jsou ingredience hladce zpracovány), tak i zábavu při odšťavňování spolu s vašimi dětmi.

4

 

60 OTÁČEK ZA MINUTU!

S optimální rychlostí 60 otáček za minutu můžete vylisovat velké množství různých šťáv ve vysoké kvalitě, bez zahřívání suroviny. Odšťavňovač udržuje ve šťávě blahodárné účinky, na rozdíl od jiných lisovacích přístrojů. Hurom má 100% opravdové šťávy, Hurom, to jsou poctivé šťávy!

6

 

 

Regulační páčka

Uzavřením regulační páčky docílíte vyššího tlaku v odšťavňovací komoře a tím je surovina ještě více „zmáčknuta" a díky tomu dosáhne odšťavovač maximální efektivity. Šťáva je o malinko hustší (než při otevřené regulační páčce), ale stále velmi jemná a bez větších kousků.

 

 

 zátka

Zátka odšťavňovací komory pro dokonalé smíchání šťávy, výrobu raw milk či milkshake

Uzavřete zátku odšťavňovací komory a nechte šťávu z různých surovin pěkně promíchat! Výsledkem je jemný a dokonale konzistentní nápoj. Zátku využijete i při přípravě mandlového nebo jiného rostlinného mléka, popřípadě na výrobu mléčných šejků.

 

 

8

 

 

 

Systém automatického čištění
Stejně jako všechny modely druhé a třetí generace, je i model HW vybaven integrovaným systém automatického čištění. Už během odšťavňování stěrky neustále otírají síto a zabraňují tak většímu usazování vlákniny v jeho otvorech. Uzavřete zátku odšťavňovací komory a za chodu nalijte do odšťavňovače vodu. Lisovací ústrojí se tímto krokem předčistí a na Vás už je jen oplach dílů pod tekoucí vodou, popřípadě dočištění síta kartáčkem. Proplachování vodou za chodu můžete využívat i mezi odšťavnováním různých surovin, abyste zabránili nechtěnému mísení chutí.

 

 

 

 

Hurom je z nerezové oceli!

Nejkvalitnější ušlechtilá ocel je použitá u HW modelu. U tohoto modelu je kladen důraz na hygienu, a proto ji lze najít ve většině kuchyní. Nerezová ocel je velice odolná, není škodlivá pro lidské tělo a má dlouhou životnost. Právě Hurom typu HW splňuje veškeré požadavky pro používání - jak v domácnosti, tak při podnikání.

5

 

                                            Technické parametry

Rozměry v cm (š x h x v)

16,7 x 23,7 x 39,8

Hmotnost

6,1 kg

Otáčky motoru

40 ot/min

Motor

jednofázová indukce

Výkon

150W

Napětí/ frekvence

220-240V/ 50Hz

Délka přívodního kabelu

1,4 m

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení