CZ SK

Blender G21 Ultimate

Blender G21 Ultimate

Nejzdravější mixování? Ve vakuu!Mixování ve vakuu je nejzdravějším způsobem mixování. Do směsi se při mixování ve vakuu nedostane vzduch a nedochází tak k jejímu provzdušnění, tím pádem ani k úbytku vitamínů vlivem oxidace. Díky mixování ve vakuu zůstanou mixované suroviny i připravené nápoje déle čerstvé a svěží, můžete si je připravit klidně několik hodin předem, aniž by přišly o svou svěžest, původní chuť či barvu. Další předností mixování ve vakuu je homogenní konzistence výsledného mixu, protože nedochází k oddělování jednotlivých složek (dužnina, šťáva).

  • Cena: 5364 Kč
  • Cena: 6490 Kč s DPH

Výrobce: G21

Jak probíhá mixování ve vakuu?
Po uzavření mixovací nádoby se surovinami sklopíte odhlučňovací kryt, jedním dotykem spustíte vakuování a poté můžete mixovat.

Díky mixování ve vakuu si připravíte dokonale hladké smoothie, krémové polévky, příkrmy pro děti, smoothie a další dobroty. V rozmixované směsi nenajdete žádné nežádoucí vzduchové bubliny, které by rozdělovaly jednotlivé složky pokrmu.

Hluk jsme zavřeli pod víko
Velkou předností tohoto stolního mixéru v atraktivním moderním designu je odhlučňovací kryt pro izolaci hluku. Provoz blenderu G21 Ultimate je proto podstatně tišší, než je tomu u jiných stolních mixérů. Odhlučňovací kryt je průhledný, takže nebrání ve výhledu na obsah mixovací nádoby. Zároveň kryt slouží jako bezpečnostní pojistka – mixér se spustí pouze tehdy, když je kryt správně zavřený.

Přednastavené programy
Blender G21 Ultimate má 6 přednastavených mixovacích programů:

Smoothie
Mléčný koktejl
Ovocná/zeleninová šťáva
Ořechové mléko
Drcení ledu
Mletí (mák, ořechy a podobně)
Atraktivní design i propracované detaily
Moderní design mixéru G21 Ultimate sluší každé domácí i restaurační kuchyni, zaujme i v kavárně nebo cukrárně či fitness centru. Designéři si vyhráli s tvarem i detaily.

Krása samozřejmě není všechno. Pod ní se skrývá špičková technologie v kvalitních materiálech. Promyšlené funkce, chytré ovládání a provedení, dovedené k dokonalosti. Nádoba mixéru G21 Ultimate je vyrobena z tvrzeného a zdravotně nezávadného Tritan Copolyesteru, odolného i při vysokém teplotním rozpětí -40 °C - +120 °C.

 

Blender G21 Ultimate   

Blender G21 Ultimate

 

Kovové převody odolají i velkému zatížení
Díky vylepšenému chlazení nožů a ložisek má delší životnost, tišší chod a nepřehřeje se ani při nejvyšším výkonu. Stejně jako všechny mixéry řady G21 má i blender G21 Ultimate kovové převody, které snesou i největší zatížení. Vylepšili jsme i odhlučnění motoru a přidali už zmíněný odhlučňovací kryt, který pohltí hluk, ale nebrání vám ve výhledu.

Stolní mixér G21 Ultimate svým provedením a s bezpečnostní pojistkou ve víku není určen k mixování hutných směsí nebo výrobě ořechových másel – tedy k mixování, jehož nezbytnou součástí je pěchovadlo, které proto není ani součástí základní výbavy mixéru.

Hlavní přednosti mixéru G21 Ultimate

  • tichý provoz díky odhlučňovacímu krytu
  • bezpečnostní pojistka proti nechtěnému spuštění
  • výkon 1 500 W a 28 000 otáček za minutu
  • digitální ovládání se 6 přednastavenými programy
  • mixování ve vakuu
  • atraktivní provedení, vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné materiály
  • prodloužená záruka 2 + 2 roky na tělo mixéru

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení