CZ SK

Mixéry

6 položiek

Mixéry

Zjistili jste, že vám v domácnosti chybí opravdový profesionál v oboru? Mixér, pomocník pro kterého není problém zpracovat ovoce či zeleninu, připravit nadýchané krémy, pyré, polévky nebo dokonce rozdrtit led! Některé mixéry je možné zbudovat do pracovní desky pro úsporu místa.
Při jejich výběru dbejte na výkon motoru, vybavení, jednoduché ovládání, snadnou údržbu a ideální je také snížená hlučnost motoru. Mezi špičky v oboru patří značky jako jsou Blendtec, Hamilton Beach nebo Catler. Zajímavostí v našem sortimentu jsou mixéry Personal Blender, který je zajímavý opačným plněním nádoby, kvalitou a bezesporu svojí spolehlivostí.
Mezi mixéry jsme zařadili i ponorné mixéry, které mají výhodu ve své velikosti a skladnosti. Často jsou doplněny širokým příslušenstvím jako jsou metly, sekáčky a různé nástavce k sekání, drcení nebo pěnění.

Pokud hledáte asistenta pro hnětení těsta, bude nejlepší volbou kuchyňský robot. Nejlépe kovový z nerez oceli, se silným motorem, dostatečně velkou nádobou a širokým příslušenstvím. Tím mohou být šlehací metly, hnětací hák, náhradní mísa a k ní víko. Často má robot i odklápěcí hlavu pro jeho pohodlnější užívání.

 

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Rýchly kontakt

Mobil: +420 608 983 863

Pevná linka: +420 543 214 885

Email: freshjuice@freshjuice.cz

www.facebook.com/FreshjuiceBrno

Otváracia doba: Po-Pi 7 - 15 h

Inak po dohode

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info